Shell777CASINO MALAYSIA
Shell777 dah buka untuk Malaysia · 2,140+ title dari 29 studio · deposit dari RM10 · welcome bonus 100% sampai RM1,500 · 96 meja live casino dari RM5 satu hand · withdraw dari RM30 dalam lebih kurang empat minit · rebate 0.9% atas setiap ringgit anda stake · draw 4D Rabu, Sabtu dan Ahad
Sembilan bilik, satu baki

Main Casino Shell777: Sembilan Bilik, Satu Baki Ringgit

Top up sekali dan setiap bilik terbuka atas baki yang sama. Casino Shell777 letak 2,140+ game, 96 meja live casino, cannon room, 4D, arcade, bingo, poker dan sportsbook belakang satu login, dengan RM10 sebagai top up paling rendah. Setiap bilik ambil bentuk stake berbeza dan settle cara sendiri, dan turnover anda ikut anda antara bilik. Start mana-mana yang padan malam ni.

9bilik atas satu baki
2,140+game merentas floor
96meja live casino
RM10top up paling rendah
Seorang dealer berwaistcoat berdiri di tempat meja kad bertemu deretan cabinet slot, berpaling semula ke arah felt sementara dua player duduk kekal di cabinet
Sembilan bilik, satu baki, RM10 untuk start96 meja live dan 2,140+ game

Satu baki, dan apa ia ubah antara bilik

Anda top up sekali dan seluruh floor terbuka. Takde wallet kedua untuk meja, takde screen transfer antara shelf slot dengan cannon room, dan takde tunggu duit bergerak. Win dalam satu bilik distake dalam bilik seterusnya tanpa satu step di tengah, dan itulah yang bagi satu malam jalan dari reel ke tempat baccarat ke entry 4D tanpa sentuh cashier lagi.

Apa yang berubah antara bilik ialah bentuk stake. Reel ambil satu angka per spin. Meja ambil chip atas satu spot sebelum window tutup. Cannon ambil kos per shot. Slip ambil harga pada odds yang dipasang. Baki satu angka je, dan bilik ialah sembilan cara berbeza untuk guna ia.

Tempat majoriti floor duduk: 2,140+ reel

Shelf slot bilik paling besar dengan jarak yang jauh dan bilik yang majoriti session buka dulu. Stake jalan dari RM0.20 sampai RM120 satu spin merentas game line, game ways, grid cluster dan build tumble, dan return yang diterbitkan duduk antara 95.1% dan 97.4%. Ia pun bilik paling cepat untuk turnover, sebab satu spin settle dalam dua saat dan kira 100%.

Kalau anda datang untuk reel, start situ dan keluar balik bila nak dealer depan anda. Pecahan mekanik satu-satu ada dalam slot Shell777.

Ambil tempat: 96 meja dideal dari RM5

96 meja live casino dideal dari lima studio, dan tempat paling kecil atas floor ambil RM5 satu hand. Baccarat bawa meja paling banyak, dengan roulette, blackjack, sic bo dan dragon tiger sebelahnya. Baccarat high limit ambil sampai RM30,000 atas satu hand, jadi satu bilik cover malam RM5 dan malam serius tanpa anda tukar bilik.

Round live settle ikut pace meja, bukan pace anda, dan turnover di situ kira 25%. Limit meja satu-satu ada dalam live casino Shell777.

Cannon room, dan kos per shot

Fishing jalan lain sama sekali dari reel. Anda acu cannon ke screen yang bergerak, setiap shot ada kos, dan apa yang anda kena bayar multiple yang tercetak atas ikan tu. Shot start RM0.10 dan naik sampai dua puluh ringgit, jadi stake anda yang gerak shot demi shot, bukan tetap untuk satu round penuh.

JILI, CQ9, JDB dan Spadegaming jalan cannon room antara mereka, setiap satu dengan paytable sendiri dan boss round sendiri. Turnover fishing kira 60%, weight kedua paling berat atas floor lepas reel, dan detail bilik satu-satu ada dalam tembak ikan Shell777.

Back satu market daripada main satu round

Sportsbook satu-satunya bilik yang anda tak tunggu kad dideal atau reel berputar. Anda pilih satu market, ambil odds yang dipasang, dan slip settle bila perlawanan settle. SBOBET, CMD368, Saba Sports, IBC Maxbet dan BTi bekal ia antara mereka, sebab itu perlawanan sama boleh bawa harga berbeza ikut book mana anda buka.

Virtual sport jalan atas jadual tetap jadi selalu ada market hidup, dan TF Gaming bawa sebelah e-sport. Turnover sportsbook kira 20%, weight paling ringan atas floor, jadi slip cara lambat untuk clear bonus dan cara yang sangat baik untuk habiskan hari Sabtu.

Sembilan bilik, apa setiap satu ambil dan weight berapa

BilikApa anda stakeJulat stakeTurnover weight
SlotSatu spin atas reelRM0.20 sampai RM120 satu spin100%
Live casinoSatu chip atas spot sebelum window tutupRM5 sampai RM30,000 satu hand25%
Tembak ikanSatu shot cannon ke screen bergerakRM0.10 sampai dua puluh ringgit satu shot60%
ArcadeSatu round satu screen lawan paytable tetapIkut title50%
BingoSatu card dibeli masuk draw berjadualIkut bilik50%
SportsbookSatu slip pada odds yang dipasangIkut market20%

Siapa bekal setiap bilik

Buka bilik
SpadegamingJDBCQ9JILIHabaneroPlaytechPG SoftPragmatic PlayWM CasinoSA GamingSaba SportsTF Gaming

Tiga draw seminggu: Rabu, Sabtu dan Ahad

4D duduk atas floor sebagai bilik sendiri. Anda pilih nombor empat digit, pilih macam mana nak stake ia, letak duit atas ia dan tunggu draw. Tiga draw jalan setiap minggu, pada Rabu, Sabtu dan Ahad, dan draw hujung minggu settle sebelum 19:45 jadi result masuk baki anda sebelum meja penuh.

Entry yang settle dikredit ke baki sama yang anda stake atas meja, jadi result 19:45 boleh jadi chip atas spot baccarat pukul 20:00. Macam mana satu entry dihargakan dan dikira ada dalam 4D Shell777.

Arcade, bingo, poker dan video poker

Empat bilik kecil isi ruang antara bilik besar. Arcade pegang game satu screen yang cepat dengan paytable tetap, jenis yang anda habis dalam tiga puluh saat. Bingo jalan draw berjadual atas card yang anda beli. Poker cover game meja dan video poker, tempat anda hold dan discard lawan jadual payout yang tercetak.

Turnover arcade dan bingo dua-dua kira 50%, pertengahan antara reel dengan meja. Video poker satu-satunya tempat atas floor yang keputusan anda ubah return, sebab hold kad yang betul lawan jadual tu satu skill, bukan agak-agak.

Apa ikut anda antara bilik, dan macam mana nak masuk

Tiga perkara ikut anda merentas sembilan bilik: baki, kiraan turnover dan rebate harian. Turnover direkod pada weight bilik masing-masing, jadi satu malam yang terbelah antara reel 100% dan meja 25% clear bonus pada rate campuran, bukan rate rata. Rebate 0.9% bayar atas semua tu, tanpa syarat turnover, menang atau kalah round tu.

RM10 buka semua di atas, dan welcome 100% sampai RM1,500 pada 12x ada kalau anda nak baki pertama lebih besar untuk sebar antara bilik. Daftar akaun Shell777 dengan nombor telefon dan pilih bilik mana anda nak start.

Buka sembilan bilik atas telefon, dari RM10

Kasino dalam talian ni masuk dalam telefon sepenuhnya. Mobile app Android dan mobile browser dua-dua bawa semua sembilan bilik: reel, 96 meja live, cannon room, 4D, arcade, bingo, poker dan sportsbook, atas akaun sama yang anda play atas desktop. App lebih baik untuk session meja panjang sebab ia pegang stream bila screen dim, dan browser lebih cepat untuk sepuluh minit atas reel. App Android ada dalam APK Shell777.

Real money gerak masuk satu jalan dan keluar satu jalan. Deposit start RM10 ikut payment methods tempatan: DuitNow QR, Touch 'n Go eWallet, Boost, GrabPay, FPX, dan transfer bank dari Maybank, CIMB, Public Bank, RHB atau Hong Leong Bank. Withdraw start RM30, masuk ikut DuitNow dalam lebih kurang empat minit, sampai 18 minit antara 21:00 dan 23:30, dengan siling harian RM75,000. Apa yang anda taruh dalam setiap bilik dikira dalam ringgit, bukan mata wang lain.

Satu offer tak sama nilainya dalam setiap bilik. Bonus selamat datang bayar 100% dari deposit pertama sampai RM1,500 pada turnover 12x, tapi turnover slots kira 100% dan meja live kira 25%, jadi welcome bonus yang sama clear empat kali lebih cepat atas reel. Free spins pula datang dari dalam game, bukan dari satu online casino offer: tiga scatter mendarat dan round tu mula. Jackpot progressive duduk atas pool RM2,460,000 yang disuap dari setiap taruhan yang layak.

Judi online, atau gambling kalau itu istilah yang anda guna, tak ada lesen Malaysia di belakangnya. Shell777 pegang lesen gaming Curaçao. Takde pihak berkuasa Malaysia keluarkan lesen untuk casino online, jadi takde yang dituntut di sini. Umur minimum 18. Jawapan untuk soalan best online casino bergantung pada bilik mana anda duduk: orang reel dan orang baccarat nak benda yang berbeza, dan kasino online yang sama boleh padan untuk satu dan tak padan untuk satu lagi.

Pilih bilik dulu, baru pilih game

Dua keputusan bentuk satu malam di sini. Satu live dealer game letak orang betul dan shoe betul depan anda, dan ia settle ikut pace meja: baccarat, roulette, blackjack, sic bo dan dragon tiger dari RM5 satu hand, dengan live dealer yang kerja dalam lebih dari satu bahasa. Satu casino game atas reel settle dalam dua saat dan pace tu milik anda.

Seorang player yang masuk untuk slots selalu keluar ikut cannon room dan balik untuk result 4D pukul 19:45. Itulah guna satu baki merentas sembilan bilik. Setiap rate dan turnover yang ia perlukan tercetak dalam promosi Shell777.

RM10 buka semua sembilan bilik, atau tengok dulu dengan RM8 dalam free credit Shell777 sebelum deposit apa-apa.

Sembilan bilik, 96 meja live dan 2,140+ game atas satu baki dari RM10: buka akaun dan start mana-mana anda suka.Buka akaun dan main

Apa anda tanya di desk

Casino Shell777 ada berapa bilik?

Sembilan: slot, live casino, sportsbook dengan virtual sport, fishing, 4D, arcade, poker dan video poker, e-sport dan bingo. Satu baki stake semua.

Perlu wallet lain untuk meja live casino?

Tak perlu. Satu baki stake setiap bilik, dan win dalam satu bilik distake dalam bilik seterusnya tanpa step transfer di tengah.

Stake paling kecil atas floor berapa?

RM0.10 satu shot cannon dalam cannon room, RM0.20 satu spin atas reel, dan RM5 satu hand atas meja live paling kecil.

Bilik mana clear turnover paling cepat?

Shelf slot pada 100%, lepas tu fishing 60%, arcade dan bingo 50%, live casino 25% dan sportsbook 20%.

Kos untuk masuk berapa?

RM10 top up paling rendah, dan pemain baru boleh ambil welcome 100% sampai RM1,500 pada turnover 12x atas ia.

Ambil 100% sampai RM1,500